Zapraszamy organizacje pozarządowe do współpracy

Gmina Skarżysko-Kamienna przystępuje do pracy nad rocznym programem współpracy na 2021 rok z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Zapraszamy lokalne organizacje pozarządowe do udziału w tworzeniu dokumentu, na którym opiera się współpraca pomiędzy samorządem a sektorem pozarządowym.

Prosimy o wypełnienie ankiety, w której przedstawicie Państwo swoje propozycje i uwagi do programu na rok 2021 oraz ocenicie dotychczasową współpracę z gminą.

Jednocześnie załączamy formularz aktualizacji danych dot. Państwa organizacji. Dzięki wypełnieniu ankiety aktualizacyjnej, informacje na temat organizacji zostaną zamieszczone na stronie internetowej w „Mapie aktywności Organizacji Pozarządowych”.

Prosimy o zwrot ankiet w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 września 2020 r. Ankietę oraz formularz można dostarczyć do Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18 do Referatu Zdrowia (pokój Nr 009) lub przesłać na adres mail: a.gospodarczyk@um.skarzysko.pl.

DO POBRANIA:

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Jesiennie aranżacje

Po okresie letnim, w kilkunastu punktach w mieście w gazonach pojawiły się nowe rośliny, które będą ozdobą przez…
Total
0
Share