LXXI  sesja Rady Miasta – porządek obrad

W poniedziałek 29 września w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się sesja Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej. Obrady rozpoczną się o godzinie 14.00.

Porządek obrad
LXXI  Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej
25.09.2023r., godz. 14.00,
sala konferencyjna, Urząd Miasta, II piętro, ul. Sikorskiego 18  w Skarżysku-Kamiennej

1. Otwarcie Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej Sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.
  5. Informacja na temat zadań wykonywanych przez Centrum Integracji Społecznej w I półroczu 2023.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Skarżyska – Kamiennej na 2023 rok
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej gminy Skarżyska-Kamiennej na lata 2023-2041.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie terminu wyborów do Rady Osiedla Dolna Kamienna I.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Miejskiej Komisji Wyborczej do przeprowadzenia wyborów do Rady Osiedla Dolna Kamienna I.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie terminu wyborów do Rady Osiedla Bzinek.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Miejskiej Komisji Wyborczej do przeprowadzenia wyborów do Rady Osiedla Bzinek.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości gruntowej położonej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Orzeszkowej.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości gruntowej położonej w Skarżysku-Kamiennej przy al. Tysiąclecia 12.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie oddania w trybie bezprzetargowym w dzierżawę nieruchomości gruntowej położonej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Osterwy.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie oceny aktualności Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Skarżyska-Kamiennej oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obowiązujących na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej.
  16. Opinia Miejskiego Zespołu ds. zaopiniowania kandydatów na ławników na kadencję 2024-2027.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu głosowania w wyborach ławników sądów powszechnych.
  18. Wybór komisji skrutacyjnej.
  19. Przeprowadzenie głosowania.
  20. Przedstawienie wyników głosowania.
  21. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru ławników na kadencję 2024-2027.
  22. Sprawy różne.
  23. Zamknięcie obrad sesji.