Świętujemy Dzień Dziecka

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka Urząd Miasta oraz miejskie jednostki przygotowały dla najmłodszych upominki i niespodzianki.

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig przekazał prezenty dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego skarżyskiego Szpitala Powiatowego, dołączając do upominków z okazji Dnia Dziecka życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Upominki, przygotowane przez Urząd Miasta oraz Centrum Obsługi Inwestora, dziś po południu (1 czerwca) będą wręczane także dzieciom, spotkanym na skarżyskich placach zabaw.

Natomiast od godziny 15.00 do wspólnej zabawy zaprasza Miejskie Centrum Kultury, które przygotowało dla najmłodszych bezpłatne atrakcje na Placu Staffa (dmuchańce, zumba, konkursy z nagrodami).