Gminny punkt szczepień powszechnych – dostępne preparaty Pfizer oraz Johnson & Johnson

Przypominamy, że cały czas trwa rejestracja na szczepienia w Powszechnym Punkcie Szczepień prowadzonym przez gminę Skarżysko-Kamienna. Odpowiadając na zapotrzebowanie mieszkańców, od najbliższego poniedziałku (27 września) w punkcie dostępna będzie również jednodawkowa szczepionka Johnson & Johnson. Nadal szczepienia będą wykonywane także preparatem Pfizer.

Punkt mieści się w budynku lodowiska miejskiego przy ulicy Konarskiego 34 (wejście do punktu znajduje się od strony hali sportowej).

Zachęcamy mieszkańców do rejestracji na szczepienia pod numerem telefonu 510 095 247 (zapisy na szczepienia prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00).