Nabór członków Komitetu Rewitalizacji Miasta Skarżyska-Kamiennej

W dniach od 23.06.2026 r. do 30.06.2026 r. drogą otwartej procedury zostanie przeprowadzony nabór członków Komitetu Rewitalizacji Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Szczegółowe zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji Miasta Skarżyska-Kamiennej określone zostały w regulaminie stanowiącym załącznik do uchwały nr XXVIII/298/2026 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 5 marca 2026 r.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście w Urzędzie Miasta w Skarżysku-Kamiennej (ul. Sikorskiego 18) w godzinach jego otwarcia, przesłać za pośrednictwem poczty lub poczty kurierskiej na adres: Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18, 26-110 Skarżysko-Kamienna lub też przesłać skan wydrukowanego i wypełnionego formularza za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: poczta@um.skarzysko.pl oraz i.franczyk@um.skarzysko.pl lub elekt. skrzynka podawcza ePUAP: /umskarzysko/skrytka epuap.gov.pl.

DO POBRANIA:

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również

Ogłoszenie o przetargu

Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowej położonej w Skarżysku-Kamiennej u zbiegu ulic Sokolej…
Total
0
Share