Zainstaluj aplikację MOJA OKOLICA i bądź na bieżąco!

Przypominamy, że nasze miasto posiada spersonalizowaną aplikację na urządzenia mobilne Moja Okolica, dzięki której mieszkańcy mają dostęp do wszystkich najważniejszych informacji z działalności Urzędu Miasta i miejskich jednostek.

Aplikację można bezpłatnie pobrać na telefon z systemem Android i iOS. Dzięki niej otrzymuje się dostęp:

• do bieżących informacji z życia miasta i działalności miejskich jednostek,
  • do kalendarza wydarzeń organizowanych, współorganizowanych lub wspieranych przez miasto,
  • do harmonogramu wywozu odpadów z funkcją przypominania o zbliżającym się odbiorze danej frakcji spod konkretnego adresu,
  • do modułu rezerwacji wizyty w urzędzie
  • i wielu innych.

Umów wizytę do Biura Dowodów Osobistych

Od 1 września użytkownicy aplikacji mobilnej Moja Okolica mają możliwość rezerwacji wizyty w Biurze Dowodów Osobistych w wybranym przez siebie terminie i godzinie.

Aby zarezerwować wizytę w Biurze Dowodów Osobistych, należy przejść w aplikacji do modułu rezerwacji, wybrać Biuro Dowodów Osobistych, a następie konkretny dzień i godzinę. Potwierdzenie umówienia wizyty zostaje wysłane również na adres mailowy.

JAK KORZYSTAĆ Z APLIKACJI?

1. Pobierz aplikację Moja Okolica
  2. Zarejestruj się, by utworzyć konto
  3. Wybierz swoją lokalizację, czyli Skarżysko-Kamienną
  4. I możesz już odkrywać funkcje aplikacji (masz dostęp m.in. do lokalnych wiadomości, wydarzeń i harmonogramu wywozu odpadów)
  5. Nie zapomnij włączyć w USTAWIENIACH powiadomień, dzięki temu nie ominie Cię żadna aktualność
  6. Aby otrzymywać powiadomienia o nowych aktualnościach, subskrybuj wizytówki miejskich jednostek (znajdziesz je na mapie lub w formie listy)
  7. Jeżeli chcesz mieć wgląd w harmonogram wywozu odpadów spod Twojego adresu, w zakładce ODPADY wybierz swoją ulicę. Dzięki temu po południu dzień przed odbiorem danej frakcji odpadów, będziesz otrzymywać przypomnienia o wystawieniu pojemników przed posesję.
  8. Otrzymujesz dostęp także do innych modułów:

– RYNEK, gdzie znajdziesz lokalne ogłoszenia – możesz również dodać swoje

– ZDROWIE, gdzie znajdziesz wykaz aptek, przychodni, punktów AED

– USŁUGI, gdzie sprawdzisz usługi (restauracje, noclegi, serwisy, itp.) w Twojej okolicy