WOŚP zagra także w naszym mieście! Zapraszamy

W niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Skarżysku-Kamiennej – jak co roku – na ulice miasta wyruszą wolontariusze z puszkami WOŚP, a centrum wydarzeń będzie się znajdowało w Miejskim Centrum Kultury. Finał w naszym mieście wystartuje o godzinie 16.00.

W programie finału WOŚP w Skarżysku-Kamiennej przewidziane są występy artystyczne, połączone z licytacją gadżetów WOŚP i atrakcyjnych przedmiotów darowanych przez Darczyńców. Będą również stoiska z różnościami i atrakcjami dla dzieci.

Zapraszamy 28 stycznia 2024 roku do Miejskiego Centrum Kultury. Startujemy o godz. 16.00.

Program Finału:

• Zespół „Niepokonani”
  • Szkoła Tańca „Just Dance”
  • Synchroniczne klaskanie – Szkoła Podstawowa nr 5 w Skarżysku-Kamiennej
  • Cheerleaderki „ANGELS”
  • „Perły z Lamusa”
  • Zespół „KOЯNiki”
  • Zbyszek Biber
  • Zespół „Michałek”
  • AUKCJA – licytacja gadżetów z WOŚP i rzeczy przekazanych przez Darczyńców (Wśród przedmiotów do licytacji na rzecz WOŚP znajdzie się także płyta winylowa zespołu „Nocny Kochanek”, przekazana przez Prezydenta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga. Na płycie znajdują się autografy muzyków).
  • Bufet, stoiska, atrakcje dla dzieci oraz dorosłych

Impreza zakończy się „Światełkiem do nieba” o godz. 20.00.

SZCZEGÓŁY – TUTAJ