Spektakl „Kopciuszek – próba generalna”

Zapraszamy na spektakl „Kopciuszek – próba generalna” – tym razem jednak w nieco innej odsłonie. Grupa mieszkańców miasta postanowiła zrobić dzieciom niespodziankę i przygotowała bajkę w swoim wykonaniu. W obsadzie zobaczymy także zastępcę prezydenta miasta Krzysztofa Myszkę, który wcieli się w postać królewicza.

Czy będzie to udana „próba generalna”? Czy wywoła szczery uśmiech na twarzach dzieci? Warto się przekonać osobiście już 30 maja!

Spektakl odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej o godz.:

– 11.00 (tylko dla szkół)

– 18.00 (dla wszystkich chętnych, ale po wykupieniu cegiełki w cenie 10 zł).

Bilet cegiełkę będzie można zakupić już od 23 maja w Impresariacie Artystycznym MCK w godz. 9.00 – 15.00 (wtorek do godz. 18.00).

Dochód ze sprzedaży biletów cegiełek w całości przeznaczony zostanie na pomoc chorej Tosi Majewskiej.

Obsada:

• KOPCIUSZEK – Anna Zakrzewska