86. rocznica wybuchu II wojny światowej

1 września 1939 roku rozpoczęła się agresja Niemiec na Polskę. Był to początek największego i najbardziej krwawego konfliktu zbrojnego w historii światowej.

Prezydent Skarżyska-Kamiennej Arkadiusz Bogucki wraz z zastępcami: Iwoną Jeziorską oraz Konradem Wikarjuszem w imieniu mieszkańców oddali hołd bohaterom walczącym za Ojczyznę w czasie II wojny światowej, składając kwiaty zapalając znicz przy Pomniku Harcerza.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również

Konsultant Prawny dla obywateli Ukrainy

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego informuje, że udostępniony został dyżur konsultanta prawnego dla wszystkich obywateli…
Total
0
Share