Przebywasz na kwarantannie? Pobierz aplikację

W związku z dużym wzrostem osób objętych kwarantanną domową, skarżyska policja apeluje o instalowanie i korzystanie z aplikacji KWARANTANNA DOMOWA. Ułatwi to pracę wszystkim służbom zaangażowanym w walkę z pandemią i niosącym pomoc w sytuacji zagrożenia epidemicznego.

Korzystanie z aplikacji w przypadku osób objętych kwarantanną domową jest obowiązkowe.

Aplikacja umożliwia potwierdzenie miejsca odbywania kwarantanny, podstawową ocenę stanu zdrowia (nie jest to porada medyczna) oraz modyfikację podstawowych danych. Ułatwia też kontakt z pracownikiem socjalnym lub z psychologiem.

Szczegóły można znaleźć na rządowej stronie www.gov.pl/web/koronawirus/kwarantanna-domowa