SP nr 13 ma szansę na nagrody w konkursie ekologicznym. Zachęcamy do głosowania

Szkoła Podstawowa nr 13 wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Zmień otoczenie na czyste i zielone” organizowanym przez Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli ze szkoły powstał filmik promujący postawy ekologiczne. Jako jedyny z województwa świętokrzyskiego znalazł się on w finałowej dziesiątce. O zwycięstwie zadecydują teraz głosy widzów. Zachęcamy do obejrzenia filmu i wyrażenia swojego poparcia dla skarżyskich ekologów z SP nr 13!

Aby zagłosować, należy wcześniej pobrać aplikację i zarejestrować swój adres mailowy. Cała procedura potrwa kilka minut, które warto poświęcić, aby SP 13 mogła sięgnąć po którąś z nagród: 45 000,00 zł celem zaprojektowania, wykonania i wyposażenia sali ekologicznej w szkole, monitor interaktywny Avtek TS 7 Lite 75 lub monitor interaktywny Avtek TS 7 Lite 65.

Każdy zarejestrowany użytkownik może oddać głos na 1 film w dniach od 28 marca 2024 r. do 4 kwietnia 2024 r. do godz. 23:59. Więcej informacji oraz link do pobrania aplikacji – TUTAJ.

Z góry dziękujemy za wsparcie!

dyrekcja, nauczyciele i uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku-Kamiennej

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share