Propozycja na jesienne popołudnia i wieczory – KINO CENTRUM zaprasza

W październiku w skarżyskim Kinie CENTRUM pojawią się najbardziej oczekiwane filmy:

„Żeby nie było śladów”

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

„Nie czas umierać”

„Wyszyński-zemsta czy przebaczenie”

„Wesele”

„Diuna”

Jak zawsze w Kinie CENTRUM nie zabraknie propozycji filmowych dla najmłodszych:

„Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła”

„Wilk na 100%”

„Rodzinka rządzi”

„Rodzina Addamsów 2”

Zapraszamy! Przypominamy także o stałych akcjach promocyjnych w Kinie CENTRUM:

• Tani Poniedziałek – bilety w cenie 12zł/ 2D , 16zł/3D
  • Bilet senior (Skarżyski Program Seniora) – bilety w cenie 12zł / 2D, 16zł / 3D (ulga przysługuje osobom w wieku powyżej 60 roku życia zamieszkałym na terenie gminy Skarżyska-Kamiennej).
  • SKDR (Skarżyska Karta Dużej Rodziny) – bilety w cenie 12zł / 2D, 16zł / 3D (Skarżyska Karta Dużej Rodziny oferuje zniżki rodzinom zameldowanym na stałe lub czasowo na okres minimum 3 miesiące w gminie Skarżysko-Kamienna, posiadającym co najmniej troje dzieci w wieku do 18 roku życia – w przypadku kontynuowania nauki w systemie stacjonarnym do 26 roku życia).
  • Bilet rodzinny – bilety w cenie 14zł / 2D, 18zł / 3D – przysługuje rodzicom z dziećmi (minimum trzy osoby np. 1 rodzic + 2 dzieci / 2 rodziców + 1 dziecko). Podana cena jest ceną biletu dla jednej osoby.

Z pełnym repertuarem można się zapoznać na stronie www.kino.mck.skarzysko.pl.