Ferie na sportowo

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na zajęcia sportowe w okresie ferii zimowych.

FERIE Z SIATKÓWKĄ

Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zapraszają uczniów szkól podstawowych na ferie z siatkówką. Zajęcia odbywać się będą w hala sportowej MCSiR (ul. Sienkiewicza 34 ) w dniach 12-23 lutego 2024 r. (od poniedziałku do piątku) o godz.10.00. Zajęcia prowadzić będą trenerzy i instruktorzy Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego. Organizatorzy zapewniają sektory do gry, sprzęt. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

NAUKA PŁYWANIA Z ELEMENTAMI RATOWNICTWA WODNEGO

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Kielcach, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zapraszają na naukę pływania z elementami ratownictwa wodnego.

Zajęcia zaplanowano w dniach 12-23 lutego na Krytej Pływalni MCSiR (ul. Spółdzielcza 19) w godz. 9.00 – 9.45 i 10.00 – 10.45. Koszt 100 zł. Zapisy i informacje w kasie Krytej Pływalni lub pod numerem 506 823 225.

FERIE Z PIŁKĄ

W okresie ferii zimowych na hali sportowej MCSiR (ul. Sienkiewicza 34) odbywać się będą zajęcia z piłki nożnej. W godz. 12.00 – 14.30 będą się odbywać treningi Football Academy Skarżysko, w godz.14.30 – 16.00 – zajęcia Akademii  Młode Dziki.

PROMOCYJNE CENY W OKRESIE FERII ZIMOWYCH (12-25 LUTEGO 2024)

Kryta pływalnia: karnet 10 wejść – 35 zł (dla uczniów)

Lodowisko (dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób): wejście 1 godz. – 10 zł; promocyjne wypożyczenie pary łyżew na 1 godz. – 5 zł.

Hala sportowa: cała arena sportowa 1 godz. – 60 zł; 1/3 hali – 30 zł; promocja obowiązuje do godz.17.00.

ZIMOWY PGE NARODOWY W TRASIE

W weekend 17 i 18 lutego do Miejskiego Lodowisko imienia Mieczysława Filipowskiego w Skarżysku – Kamiennej zawita jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek – Zimowy PGE Narodowy w Trasie.

Będzie można skorzystać z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

Podczas wydarzenia „Zimowy PGE Narodowy w Trasie” odbędą się:

• Poranki dla dzieci z PGE, czyli zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach;
  • Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych, czyli warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej;
  • Disco Lodowisko z 4FUN.TV, czyli popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV;
  • Strefa Zimowego PGE Narodowego w trasie

Godziny wejść dostępne będą na stronie mcsir.skarzysko.pl.

Bilety będę dostępne są w kasie lodowiska (według cennika) – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Na stronie www.zimowynarodowy.pl dostępne będą darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Comments are closed.