Profilaktyka w rytmie reggae

Uczniowie klas ósmych ze skarżyskich szkół zostali zaproszeni do udziału w spotkaniu profilaktycznym, zorganizowanym przez Referat Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta. Przed młodzieżą wystąpił artysta, który temat profilaktyki uzależnień, połączył z muzyką.

Wydarzenie odbywało się 16 września w Miejskim Centrum Kultury. Poprowadził je Artashes Barojan, który stworzył artystyczny projekt profilaktyki uzależnień narkotyków i alkoholu pod tytułem „MOJE ŻYCIE JEST CENNE’” w tle wykonywanej przez siebie muzyki hip hop i reggae.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych. Było ono okazją do tego, by w przystępnej, atrakcyjnej formie ostrzec młodzież przed wejściem w kontakt z substancjami psychoaktywnymi oraz innymi środkami powodując uzależnienie i zapoznać z płynących z tego faktu konsekwencjami.