Od 26 listopada zapraszamy na lodowisko

26 listopada rozpocznie się sezon na miejskim lodowisku w Skarżysku-Kamiennej. Do korzystania z obiektu zapraszają: prezydent miasta Konrad Krönig oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej.

W pierwszym dniu funkcjonowania lodowiska (piątek, 26 listopada 2021 r.) lodowisko będzie czynne w godz. 14.00 – 19.00. Wstęp będzie bezpłatny. Kasa i wypożyczalnia będą nieczynne – wejście tylko z własnymi łyżwami.

W pierwszym weekendzie funkcjonowania lodowiska nie będą obowiązywać stałe rezerwacje.

Od 27 listopada przez cały sezon lodowisko czynne będzie codziennie w godz. 8.00 – 21.30.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, w związku z pandemią koronawirusa użytkownicy lodowiska będą musieli przestrzegać kilku zasad i wytycznych związanych z reżimem sanitarnym.  Zwracamy się z prośbą o dostosowanie się do wymogów sanitarnych , jakie będą obowiązywać na obiekcie lodowiska.

W budynku lodowiska (kasa, wypożyczalnia łyżew), ze względu na ograniczenia, może przebywać jedna osoba na 15 m². Osoby, które nie będą miały wykupionego biletu, nie będą mogły przebywać na trybunach lodowiska. Wszyscy korzystający z lodowiska zobowiązani są opuścić trybuny lodowiska po zakończonej tercji w ciągu 10 minut. Szafki na buty będą dostępne przy trybunach lodowiska (kaucja zwrotna 2 zł).

OBOWIĄZUJE LIMIT OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH jednorazowo w obiekcie – 150 osób.

OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST i NOSA – klienci zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos przed wejściem do obiektu, w kolejce do kasy, do wypożyczalni sprzętu, w szatni i podczas przemieszczania się w obiekcie. Zasłanianie ust i nosa zaleca się także na samej płycie lodowiska.

OBOWIĄZKOWA DEZYNFEKCJA RĄK – każda osoba na terenie obiektu zobowiązana jest do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt. Środki do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu oraz w toaletach i szatniach.

ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO min. 1,5-2 m szczególnie podczas przebywania w kolejce przed obiektem, przy kasie, przy wypożyczalni i w szatni.

Od nowego sezonu 2021/22, w związku ze wzrostem cen utrzymania obiektu, będzie obowiązywał nowy cennik usług na lodowisku. Bilet normalny będzie kosztował 12 złotych, ulgowy 8 złotych. Pozostałe zmiany załączonym CENNIKU.

image_pdfimage_print
Total
1
Shares
Zobacz również
Total
1
Share