Prace przy wiadukcie idą zgodnie z planem

Trwają prace związane z budową wiaduktu nad torami i przebudową całego układu komunikacyjnego w tej części miasta. Jest to element wielomilionowego projektu, realizowanego przez gminę Skarżysko-Kamienna jako lidera w partnerstwie z powiatem skarżyskim.

Dzisiaj zastępca prezydenta miasta Andrzej Brzeziński, wspólnie z pracownikami Urzędu Miasta zaangażowanymi w projekt, wizytowali plac budowy i rozmawiali z przedstawicielami wykonawcy o zaawansowaniu prac. Wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem.

Nowy wiadukt zdecydowanie usprawni komunikację między osiedlami Dolna Kamienna oraz Przydworcowe. W miejscu dotychczasowego skrzyżowania alei Piłsudskiego i Niepodległości powstanie rondo. Inwestycja zakończy się w 2022 roku.