Międzynarodowe Forum Inwestycyjne po raz szósty w Skarżysku

Po raz szósty Skarżysko-Kamienna będzie gospodarzem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego. Wydarzenie, adresowane do przedsiębiorców, samorządowców i ekspertów, odbędzie się 25 listopada. Po raz drugi uczestnicy spotkają się w formule on-line. Udział w MFI jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji, która trwa do 24 listopada.

Na przełomie lat MFI stało się jednym z najważniejszych wydarzeń o znaczeniu gospodarczym w województwie świętokrzyskim. Celem wydarzenia jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów między przedsiębiorcami z Polski i zagranicy m.in. Francji, Ukrainy, Białorusi, Włoch, USA, jak również zacieśnianie więzi między gospodarkami i zachęcenie polskich przedsiębiorców do aktywniejszych działań na rynku innych krajów.

Tematyka tegorocznej edycji będzie obejmować obecne warunki prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach pandemii COVID-19 oraz możliwości wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe oraz zdolności współpracy uczelni badawczych z przedsiębiorstwami.

Do udziału w MFI zaprasza prezydent Skarżyska-Kamiennej wspólnie z Centrum Obsługi Inwestora. Zaproszenie adresowane jest przede wszystkim do firm, które poszukują partnerów zagranicznych zarówno w zakresie sprzedaży, jak i zakupu różnego rodzaju towarów i usług.

Patronat honorowy nad VI Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym Skarżysko-Kamienna 2021 objęły: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Krajowa Izba Gospodarcza w Warszawie, Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Business Centre Club, Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Związek Miast Polskich, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Partnerem wydarzenia jest Wydział Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Ze szczegółami Forum będzie można zapoznać się na stronie poświęconej wydarzeniu www.mfi.skarzysko.pl.

image_pdfimage_print
Total
1
Shares
Zobacz również
Więcej

Budżet Obywatelski – wyniki

Poznaliśmy wyniki głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego. Skarżyszczanie wybrali cztery zwycięskie projekty, które będą zrealizowane przez miasto w…

Badania zagrożeń społecznych

Prezydent Skarżyska-Kamiennej informuje , że w listopadzie 2022 roku odbędą się badania zagrożeń społecznych, których respondentami są uczniowie,…
Total
1
Share