Konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania osiedla Górna Kolonia

Trwają konsultacje społeczne, których celem jest zebranie od mieszkańców założeń do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zwanego „Górna Kolonia” oraz zwrócenie uwagi mieszkańców na wartość historyczną osiedla.

Zachęcamy do obejrzenia filmu (wirtualnego spaceru) po osiedlu Górna Kolonia. Film (do obejrzenia tutaj) został przygotowany przez miejscowego historyka Marcina Medyńskiego we współpracy z Wojciechem Wasiakiem.

Po spacerze zachęcamy do odpowiedzi na kilka pytań w formularzu (link do formularza). Do dyskusji zapraszamy szczególnie mieszkańców osiedla Górna Kolonia.

Konsultacje realizowane są w ramach uczestnictwa Miasta Skarżysko-Kamienna w projekcie Przestrzeń dla Partycypacji 2.