Konkurs „Zmień otoczenie na czyste i zielone”

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Program Czysta Polska zapraszamy szkoły podstawowe do udziału w I edycji konkursu „ZMIEŃ OTOCZENIE NA CZYSTE I ZIELONE”. Konkurs jest adresowany do podstawówek w miastach, w których realizowany był projekt „Czyste, Zielone Miasta” w 2022 r., a więc mogą w nim uczestniczyć także uczniowie skarżyskich szkół.

W ramach konkursu uczniowie wraz z opiekunem merytorycznym mają za zadanie zmienić wybraną przez siebie przestrzeń wymagającą zaadaptowania, tak aby stała się przyjazna dla ludzi, zwierząt i środowiska. Przemianę miejsca w czyste i zielone uczniowie przedstawiają w formie maksymalnie 3-minutowego filmu wraz z hasłem przewodnim. Praca konkursowa powinna wyróżniać się kreatywnością, zaangażowaniem oraz własną, ekologiczną inicjatywą.

Zwycięska szkoła otrzyma wyposażenie ekologicznej sali edukacyjnej w wysokości 45 000 zł. Na zdobywców 2. i 3. miejsca oraz na laureata głosowania publiczności czekają monitory interaktywne, które zostaną przekazane do tych szkół, w celu wsparcia realizacji zadań edukacyjnych.

Więcej szczegółów, a także regulamin i formularze do pobrania znajdują się TUTAJ.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share