Dziś Dzień bez Samochodu. Można jechać autobusem za darmo. W akcji bierze udział także Muzeum

22 września obchodzimy Dzień bez Samochodu, który kończy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Skarżysko-Kamienna włączyło się w akcję po raz kolejny – dziś w mieście organizowana jest bezpłatna komunikacja autobusowa.

Wszyscy pasażerowie MKS w Skarżysku-Kamiennej podróżują dziś autobusami za darmo, bez biletu.

W obchody włącza się także Muzeum im. Orła Białego, które zaprasza skarżyszczan (osoby indywidualne) do bezpłatnego zwiedzania. Więcej na temat propozycji Muzeum – TUTAJ.