Zimowy PGE Narodowy w Trasie zawita do Skarżyska. Moc atrakcji już w najbliższy weekend

W najbliższy weekend (4 i 5 lutego) zapraszamy na Miejskie Lodowisko imienia Mieczysława Filipowskiego, gdzie zawita jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek – Zimowy PGE Narodowy w Trasie. Będzie można skorzystać z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii!

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz drugi rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Skarżysko-Kamienna.

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ:

Poranki dla dzieci z PGE

sobota: 12.30-13.15, 14.00-14.45;

niedziela: 11.00-11.45, 12.30-13.15

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych

sobota: 15.30-16.15, 17.30-18.15;

niedziela: 14.00-14.45, 15.30-16.15

Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

Disco Lodowisko z 4FUN.TV

sobota: 19.00-19.45;

niedziela: 17.30-18.15

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

Strefa Zimowego PGE Narodowego w Trasie

sobota: 12.30-19.45

niedziela: 11.00-18.15

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka – darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Zapraszamy.