Zgłoś projekt i miej realny wpływ na rozwój miasta. Może to Twój pomysł zostanie zrealizowany w 2022 roku?

Trwa nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. Mieszkańcy mogą składać swoje propozycje do 18 czerwca.

Pula pieniędzy do rozdysponowania wynosi 400 tysięcy złotych, a wartość jednego projektu nie może przekraczać 100 tysięcy złotych. Tradycyjnie o tym, które inicjatywy zostaną zrealizowane, zdecyduje głosowanie mieszkańców.

– Dotychczasowe edycje Budżetu Obywatelskiego, który z mojej inicjatywy wdrożyliśmy w mieście udowodniły, że mieszkańcy Skarżyska są aktywni, mają wiele ciekawych pomysłów i czują współodpowiedzialność za to, jak wygląda ich najbliższa okolica. Cieszę się, że ta formuła dobrze się sprawdza, dlatego zachęcam do udziału – mówi prezydent miasta, Konrad Krönig.

Szczegóły, regulamin i niezbędne formularze dostępne są na portalu skarżyskiego Budżetu Obywatelskiego.