Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach organizuje konferencję pn. „NGO’s – Partnerem Samorządu Województwa Świętokrzyskiego”

Organizacje pozarządowe są ważnym ogniwem wspólnoty samorządowej. Jako podmioty silnie osadzone w lokalnych realiach doskonale znają potrzeby i problemy mieszkańców, dlatego też przewodnią tematyką konferencji będzie omówienie możliwości finansowania zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe. Ponadto konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń ze strony organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych współpracujących z trzecim sektorem, a także do wypracowania wspólnych kierunków działań oraz  do wskazania potrzeb i możliwości celem doskonalenia obopólnej współpracy na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego.

Uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z doradztwa indywidualnego w zakresie realizacji projektów oraz pozyskiwania środków finansowych z różnych źródeł.

Konferencja odbędzie się 25 lutego 2022 r. w Grand Hotel Kielce, ul. Sienkiewicza 78, 25-501 Kielce. Rozpoczęcie o godz. 11.00 (Sala Cisowa).

Potwierdzenie udziału należy przesłać na załączonej karcie zgłoszeniowej w terminie do 21  lutego 2022 r. (e-mail: anna.klimczak@sejmik.kielce.pl). Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 41 342 11 31.

DO POBRANIA:

PROGRAM KONFERENCJI