XXXI sesja Rady Miasta – porządek obrad

W czwartek, 10 grudnia odbędzie się XXXI sesja Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej. Obrady odbędą się w trybie zdalnym. Rozpoczną się o godzinie 13.30.

Porządek obrad
XXXI Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej
w dniu 10.12.2020r., godz. 13.30.
Sesja odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość
(zdalny tryb obradowania).

1. Otwarcie Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.

2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia.

3. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.

4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Skarżyska-Kamiennej na 2020 rok.

5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej gminy Skarżyska-Kamiennej na lata 2020-2035

6. Podjęcie uchwały w sprawie „Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie gminy Skarżysko-Kamienna”

7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych w Spółce pn. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Skarżysku-Kamiennej na lata 2021-2024.

8. Sprawy różne.

9. Zamknięcie obrad Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Wspólne Komisje Rady Miasta odbędą się online o godzinie 12.00.