Zapraszamy na spotkanie na temat pracy z uchodźcami wojennymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu pt. „Jak stworzyć miejsce przyjazne uchodźcom”, które na zaproszenie Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej i Pełnomocniczki Prezydenta ds. Równego Traktowania przeprowadzi pani Weronika Chinowska z Grupy Granica, która od lat pracuje z migrantami i uchodźcami wojennymi.

Warsztaty odbędą się 25 maja o godzinie 10.30 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej w patio i potrwają około 2,5 godziny.

Spotkanie kierowane jest zarówno do kierowników i pracowników urzędów oraz jednostek miejskich i powiatowych, jak i dla osób, które mają ochotę poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w pracy z migrantami. Zapraszamy do udziału osoby, które mają bezpośredni kontakt z uchodźcami.