Zapraszamy na spotkanie autorskie z Katarzyną Zdanowicz

Serdecznie zapraszamy 25 maja o godz. 10.00 do sali konferencyjnej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Towarowej 20 na spotkanie autorskie z dziennikarką i prezenterką telewizyjną Katarzyna Zdanowicz.

Katarzyna Zdanowicz – to dziennikarka, prezenterka informacyjna. Aktualnie związana ze stacją Polsat, gdzie została prowadzącą główne wydania „Wydarzeń”. Jak sama przyznaje, media to jej pasja, co potwierdza fakt, że jest profesjonalistką w swoim fachu.

Urodziła się w Bydgoszczy i z tym miastem związana jest emocjonalnie. Studiowała politologię w Poznaniu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, a po zakończeniu nauki osiedliła się w Warszawie.

Zdanowicz jest również autorką książki pt.: „Zawsze mówi, że wróci” (debiut książkowy). Jest to historia dziesięciu partnerek himalaistów i opowiada o czekaniu, lękach, dumie i rozpaczy kobiet, które związały się z mężczyznami, którzy owładnięci są tą niezwykłą ale i niebezpieczną pasją.

23.06.2021 Warszawa. Kasia Zdanowicz podczas sesji zdjęciowej. Fot. Adam Tuchlinski
image_pdfimage_print
Total
1
Shares
Zobacz również
Więcej

Dla bezpieczeństwa pieszych

Trwa przebudowa przejść dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Limanowskiego z ul. Podjazdową. Skrzyżowanie zostanie wyniesione, by wymuszać na…
Total
1
Share