XXVI sesja Rady Miasta – porządek obrad

W czwartek, 27 sierpnia w Miejskim Centrum Kultury odbędzie sesja Rady Miasta. Obrady rozpoczną się o godzinie 14.00.

Porządek obrad
XXVI Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej
w dniu 27.08.2020r., godz. 14.00, która odbędzie się w patio
Miejskiego Centrum Kultury ul. Słowackiego 25 w Skarżysku-Kamiennej

1. Otwarcie Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.

2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia.

3. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej Sesji Rady Miasta.

4. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.

5. Informacja na temat realizacji zadań przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji Sp. z o.o. w zakresie gospodarki wodno-ściekowej.

6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Skarżyska – Kamiennej na 2020 rok.

7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej gminy Skarżyska-Kamiennej na lata 2020-2035.

8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Gminy Skarżysko-Kamienna do wspólnego realizowania postępowania w przedmiocie udzielenia zamówienia publicznego na kompleksową dostawę gazu ziemnego w ramach Grupy Zakupowej.

9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr LIV/101/2010 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 4 listopada 2010 r. w sprawie działalności i rozwoju sportu szkolnego w placówkach oświatowych podległych gminie Skarżysko-Kamienna.

10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości gruntowej położonej w Skarżysku-Kamiennej przy Al. Tysiąclecia.

11. Podjęcie uchwały w sprawie oddania w trybie bezprzetargowym w dzierżawę nieruchomości gruntowej położonej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sikorskiego.

12. Sprawy różne.

13. Zamknięcie obrad Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Wspólne Komisje Rady Miasta: godz. 13.00 – w patio Miejskiego Centrum Kultury.