Wystawa SKART-u na 100-lecie miasta

Skarżyski Klub Twórców SKART pragnie uczcić wyjątkowy jubileusz, jakim jest 100-lecie Skarżyska-Kamiennej. Powstały prace, które można będzie obejrzeć w Miejskim Centrum Kultury w dniach 1 – 22 września.

Wernisaż wystawy odbędzie się 1 września 2023 roku o godz. 18.00 w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Na wystawę zapraszają Prezydent Miasta Konrad Krönig oraz Miejskie Centrum Kultury.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Boisko w budowie

Przy Szkole Podstawowej nr 1 powstaje nowa infrastruktura sportowa. Na terenie za budynkiem trwa budowa boiska wielofunkcyjnego o…
Total
0
Share