Wspólnie zainaugurujmy sezon świąteczny przy miejskiej choince

Prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig serdecznie zaprasza mieszkańców na tradycyjne, coroczne świąteczne spotkanie przy miejskiej choince, które oficjalnie inauguruje sezon świąteczny w Skarżysku.

Spotkanie odbędzie się w piątek 15  grudnia o godzinie 17.00 na skwerze obok dworca PKP.

– Jak co roku wspólnie zapalimy światełka na choince i razem zaśpiewamy kolędy. Nie zabraknie świątecznego poczęstunku, upominków i niespodzianek. To będzie też doskonała okazja do wspólnych zdjęć przy świątecznych iluminacjach – zaprasza prezydent miasta.

Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miasta we współpracy z Miejskim Centrum Kultury, Centrum Obsługi Inwestora i Szkołą Podstawową nr 7 w Skarżysku-Kamiennej.

Comments are closed.