Gratulacje od prezydenta miasta z okazji 70. rocznicy ślubu

Państwo Irena i Kazimierz Szaran ze Skarżyska-Kamiennej świętują wyjątkowy jubileusz – 70. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Jubilaci, wraz z najbliższymi, byli gośćmi prezydenta Skarżyska-Kamiennej.

– Ogromnie cieszę się, że w tym wyjątkowym dniu mogłem osobiście przekazać jubilatom gratulacje oraz życzenia wielu kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu, szczęściu i w otoczeniu bliskich – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej, który 12 września gościł Państwa Irenę i Kazimierza Szaran w Urzędzie Miasta.

Jubilatom towarzyszyła córka z mężem. Na spotkaniu obecna była także Dorota Chołuj, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Skarżysku-Kamiennej.