Wsparcie dla firm promujących się w Targach Kielce S.A.

Firmy z terenu Skarżyska-Kamiennej oraz całego powiatu skarżyskiego mogą skorzystać z bonifikaty na powierzchnię wystawienniczą w Targach Kielce S.A. w wysokości do 30% względem ceny regularnej obowiązującej dla danego wydarzenia targowego.

Jest to efekt podpisanej umowy pomiędzy Gminą Skarżysko-Kamienna, reprezentowaną przez Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej, a Targami Kielce S.A., które są drugim w Europie Środkowo-Wschodniej organizatorem targów, wystaw, konferencji i kongresów.

Wśród wydarzeń wystawienniczych organizowanych w Kielcach znajdują się m.in.: Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO), Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, Międzynarodowe Targi Technologii i Odlewnictwa, Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Pełny harmonogram wydarzeń organizowanych przez Targi Kielce S.A. znajduje się na stronie www.targikielce.pl.

W celu otrzymania zniżki, należy skontaktować się z Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej, zgłaszając chęć udziału w konkretnej imprezie wystawienniczej.

foto: www.targikielce.pl

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również

Badania zagrożeń społecznych

Prezydent Skarżyska-Kamiennej informuje , że w listopadzie 2022 roku odbędą się badania zagrożeń społecznych, których respondentami są uczniowie,…
Total
0
Share