Wiosenna wystawa DOM, OGRÓD i TY. Bezpłatne wejście i darmowe sadzonki!

Już w ten weekend, 23 i 24 kwietnia w Targach Kielce, odbędzie się jedna z najbardziej lubianych przez mieszkańców regionu, wystawa DOM, OGRÓD i TY. Porady ekspertów, architektów, szeroka oferta produktów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodów, wystawa obrazów oraz kącik dla najmłodszych. To tylko część atrakcji, jakie czekają odwiedzających. W imieniu organizatorów – zachęcamy do udziału.

Kieleckie Centrum Wystawiennicze każdego roku, przy okazji wiosennej wystawy, przyciąga tysiące gości, którzy właśnie w Targach Kielce szukają ciekawych inspiracji, fachowych porad i najnowszych trendów do urządzania domu i ogrodu.

– Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów, a nawet możliwości ich zaprojektowania. Do tego zwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą klimatyzacji, drzwi, okien, podłóg, kominków, ogrodzeń, czy zyskujących obecnie ogromną popularność saun, pomp ciepła, czy paneli fotowoltaicznych – mówi dyrektor projektu Grzegorz Figarski.

Darmowe sadzonki dla pierwszych zwiedzających!

Nie lada gratka czeka odwiedzających tegoroczną wystawę wiosenną. Dzięki współpracy z Nadleśnictwem Daleszyce i Lasom Państwowym, każdego dnia, pierwszych 300 zwiedzających otrzyma darmowe sadzonki drzewek. Dęby i sosny, które trafią w ich ręce będą idealnym prezentem wpisującym się w nurt EKO.

Wystawcy i zwiedzający w jednym miejscu

Wiosna to idealny czas na zaplanowanie remontu domu, odświeżenia mieszkania, czy przygotowania ogrodu do sezonu letniego. Aby zrobić to zgodnie z obowiązującymi trendami, wykorzystując najnowsze technologie i produkty wyposażenia wnętrz, nie zapominając o najważniejszym – ogrodzie, koniecznie należy odwiedzić kielecki ośrodek wystawienniczy! Duży wybór roślin, sadzonek i krzewów, które mogą wypełnić ogrody, tarasy i balkony, dodając im nowego oblicza, będzie można odnaleźć właśnie podczas rodzinnego weekendu w Targach Kielce.

Moda na EKO – moda na rękodzieło

Podobnie jak w latach ubiegłych w wiosennej wystawie udział wezmą rękodzielnicy oraz producenci produktów regionalnych, m.in. miodów i serów. Ręcznie wykonywane przedmioty codziennego użytku, czy dizajnerska biżuteria to tylko nieliczne przykłady tego, co będzie można zobaczyć i zakupić podczas rodzinnego weekendu w Tragach Kielce. Hand made to popularne określenie ręcznie wykonywanych produktów, które przykuwają uwagę odbiorców i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Podobną zyskują także produkty EKO, dlatego zwiedzający będą mieli okazję sprawdzić ofertę m.in. ekokosmetyków, czy zdrowej żywności.

Porady ekspertów i atrakcje dla najmłodszych!

Oprócz porad architektów, którzy podpowiedzą jak urządzić ogród, zaprojektować wnętrze oraz ekspertów, którzy udzielą informacji o finansach, ubezpieczeniach i kredytach, pojawi się kącik dla dzieci. W nim najmłodsi odnajdą wiele atrakcji m.in.: dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, sterowane pilotem auta, animacje oraz wiele innych niespodzianek.

Wydarzenie DOM, OGRÓD i TY to doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy całe rodziny do Targów Kielce w weekend 23-24 kwietnia od godziny 10.00. W tym roku wejście dla zwiedzających jest darmowe!

Źródło: Targi Kielce

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Ponad 4 mln zł trafi do Skarżyska

Ulica Główna będzie gruntownie przebudowana. Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz zarekomendował wniosek złożony przez Prezydenta Skarżyska-Kamiennej na dofinansowanie inwestycji…
Total
0
Share