AKTUALIZACJA: Tysiąc biletów rozdanych

Szanowni Państwo

Dziękujemy za tak liczny odzew i zgłaszanie się po bezpłatne bilety do kina Centrum na wakacyjne seanse dla dzieci. Już pierwszego dnia rozdana została cała pula wejściówek – a więc tysiąc biletów!

O zasady korzystania z otrzymanych biletów dla dzieci należy dopytywać bezpośrednio w kasie kina. Przypominamy, iż bilety obowiązują na seanse dla dzieci, rozpoczynające się do godziny 16.00. Można je wykorzystać do końca wakacji.

aktualizacja: 6.07.2023

Prezydent Miasta Konrad Krönig zaprasza dzieci do Kina Centrum! Rozdajemy bilety na wakacyjne seanse. Pula wynosi tysiąc wejściówek.

Zakupione przez Urząd Miasta bilety dla dzieci (wraz z towarzyszącym im opiekunem) można odbierać w kasie kina od czwartku 6 lipca (do końca wakacji lub wyczerpania puli wejściówek). Jedna osoba jednorazowo może otrzymać maksymalnie pięć biletów. Bilety przeznaczone są dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej.

Bilet obowiązuje na wybrany seans filmowy w okresie wakacji (bajki i filmy dla dzieci, seanse do godziny 16.00).

W repertuarze również premiery kinowe! Z repertuarem można się zapoznać na stronie kino.mck.skarzysko.pl. O szczegóły dopytujcie w kasie kina Centrum.