Tak prezentują się ukwiecone miejskie rabatki. Również w tym sezonie wśród kompozycji pojawiły się elementy łąki kwietnej. Rośliny są stale pielęgnowane, by jak najdłużej cieszyły oko.
III sesja Rady Miasta – nowy radny, absolutorium i wotum zaufania
20 czerwca odbyła się III sesja Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej, w trakcie której skład Rady Miasta uzupełniony został o…










