Sprzedaż końcowa paliwa stałego dla gospodarstw domowych po cenie preferencyjnej – ostanie dni na złożenie wniosku

Przypominamy, że osoby zainteresowane zakupem węgla po cenie preferencyjnej od gminy, mogą o to wnioskować jeszcze do końca czerwca. Sprzedaż paliwa stałego prowadzona będzie przez gminę Skarżysko-Kamienna najpóźniej do 31 lipca 2023 r.

Osoby zainteresowane mogą składać wnioski o zakup węgla, na poniżej dołączonym druku, najpóźniej do 30 czerwca 2023 r.

Ilość paliwa stałego przeznaczona do sprzedaży końcowej wynosi w przybliżeniu 60 ton.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku sprzedaży końcowej nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego, dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego.

Cena za tonę paliwa stałego wynosi 1870 zł – bez kosztów transportu, które wnioskodawca indywidualnie uzgadnia na składzie opału.

Szczegółowe informacje udzielane są w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta oraz pod nr telefonów 41 25 20 170, 41 25 20 171.

DO POBRANIA:
WNIOSEK O ZAKUP WĘGLA