Sprzątanie z kulturą

W środę 19 maja, pracownicy Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej przystąpili do akcji „Sprzątanie z Kulturą”. Podczas sprzątania terenu wkoło zalewu Bernatka zebrano 26 worków śmieci.

Akcję sprzątania miejsc rekreacyjno-wypoczynkowych przed sezonem wakacyjnym zainicjowało Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, które sprzątało okolicę zalewu rejowskiego.

Akcja ma na celu promowanie i propagowanie utrzymania czystości w naszym mieście, sprzątania po sobie ze szczególnym uwzględnieniem miejsc rekreacyjno-wypoczynkowych.

Skarżyska placówka kultury do dalszego sprzątania nominowało Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej, które  nominację przyjęło bez wahania. Pracownicy MCSiR na miejsce sprzątania wybrali teren wkoło zalewu Bernatka. Sprzątanie odbyło się w środę, 19 maja.

– Po przybyciu na miejsce wydawało się, że nie będzie dużo śmieci. Jednak okazało się, że jest ich mnóstwo, zwłaszcza w okolicznym lesie. W sumie zebraliśmy 26 worków śmieci (60-litrowych). W akcji nie przeszkodziła nam pogoda, mimo deszczu pod koniec sprzątania humory nam dopisywały. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w sprzątaniu – zaznaczają pracownicy MCSiR.

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej nominował do kolejnego sprzątania Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.

Źródło: MCSiR w Skarżysku-Kamiennej

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share