Spisz się przy okazji zakupów

Od 13 do 15 września (poniedziałek – środa) w Centrum Handlowym HERMES zorganizowane będzie stanowisko spisowe, na którym mieszkańcy będą mogli otrzymać wsparcie przy wykonaniu spisu internetowego w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Zachęcamy do skorzystania z pomocy na utworzonym stanowisku w CH HERMES (będzie dostępne od 13 do 15 września od godziny 10.00 do 19.00). Dla osób, które wezmą udział w spisie przewidziane są upominki.

Przypominamy, że spis potrwa do 30 września tego roku. Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Aplikacja spisowa dostępna jest na stronie spis.gov.pl.

Mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej mogą skorzystać również z pomocy urzędników przy wypełnianiu internetowego formularza spisowego (stanowiska przygotowane są w Urzędzie Miasta: w Biurze Obsługi Interesanta oraz w pokoju nr 22).

Metodą uzupełniającą jest spis przez telefon, na infolinii spisowej lub wywiad z rachmistrzem. Przypominamy także, że rachmistrz będzie dzwonił z jednego z dwóch numerów telefonu 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Nie można odmówić rachmistrzowi realizacji spisu.

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

image_pdfimage_print
Total
1
Shares
Zobacz również
Więcej

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości w tym roku obchodzone było inaczej niż zwykle – z uwagi na sytuację epidemiologiczną nie odbywały…
Więcej

Skarżysko dla WOŚP

Trwają aukcje WOŚP organizowane przez skarżyski Sztab działający w MCK. Wśród przedmiotów są zarówno gadżety WOŚP, jak i…
Total
1
Share