Skarżysko gospodarzem Międzynarodowego Turnieju Strzeleckiego

Policjanci z różnych stron świata rywalizowali w Międzynarodowym Turnieju Strzeleckim o Puchar Komendanta Głównego Policji, który odbywał się na strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Turniej odbywał się 28 kwietnia. Organizatorami byli: Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach oraz Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.

I miejsce turnieju zajął Żevedg Catalin z Rumunii. Na drugiej pozycji uplasował się Oliver Bahro z niemieckiej policji, a  na trzecim stopniu podium stanął Tudor Costin z Rumunii.

– Jako gospodarza Skarżyska-Kamiennej bardzo cieszy mnie, że po raz kolejny nasze miasto było gospodarzem wydarzenia tej rangi, w którym uczestniczyli goście z całego świata. Moją aspiracją było, by Skarżysko stało się miastem międzynarodowym i to się udało.  Przypomnę, że od kilku lat organizujemy Międzynarodowe Forum Inwestycyjne, w którym uczestniczą przedstawiciele świata biznesu i samorządu z całego świata. Obecnie jesteśmy też bardzo zaangażowani w pomoc Ukrainie. To potwierdza, że Skarżysko-Kamienna to miasto otwarte i nowoczesne – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig. – Gratuluję skarżyskiej komendzie organizacji Turnieju Strzeleckiego i cieszę się, że wydarzenia o charakterze międzynarodowym tak często odbywają się w naszym mieście – dodaje prezydent.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Pół wieku razem

Kilkanaście par małżeńskich ze Skarżyska-Kamiennej zostało uhonorowanych przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość Złotych Godów…
Total
0
Share