Projekt „Podaj dobro dalej”: zajęcia w czasie wolnym od zajęć szkolnych

Przez pierwsze dwa tygodnie wakacji uczestnicy i uczestniczki projektu wzięli udział w zajęciach w czasie wolnym od zajęć szkolnych. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji: dzieci wzięły udział m.in. w warsztatach edukacyjnych i sprawnościowych.

Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem zajęć oraz z założeniami projektu w zakładce REALIZOWANE PROJEKTY -> PODAJ DOBRO DALEJ.

Przypominamy jednocześnie, że przez cały czas, również w okresie wakacyjnym, dla osób z otoczenia dzieci biorących udział w projekcie „Podaj dobro dalej” dostępne jest poradnictwo prawne i psychologiczne.

Zachęcamy do korzystania z oferty wsparcia przewidzianej w projekcie.

Osoby chcące skorzystać z poradnictwa, prosimy o kontakt z biurem projektu:

Referat Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Skarżysku- Kamiennej (pok. 205)
ul. Legionów 122d, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Termin wsparcia zostanie umówiony indywidualnie.

Wsparcie realizowane jest w ramach projektu „Podaj dobro dalej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.