Prezydent Skarżyska-Kamiennej samorządowcem roku

Konrad Krönig, prezydent Skarżyska-Kamiennej został najlepszym samorządowcem 2022 roku w powiecie skarżyskim. Tytuł został przyznany przez mieszkańców biorących udział w plebiscycie Echa Dnia „Mała Ojczyzna – duża sprawa”.

Uroczysta gala, w trakcie której najlepsi samorządowcy w regionie otrzymali przyznane im wyróżnienia, odbywała się 24 listopada w Hotelu Binkowski w Kielcach. Prezydent Skarżyska wybrany został najlepszym samorządowcem w naszym powiecie w tym roku. Tytuł zdobył po raz siódmy.

– To wyróżnienie bardzo dużo dla mnie znaczy. Dziękuję wszystkim mieszkańcom miasta i powiatu, którzy dodali na mnie swój głos. To dla mnie ogromna motywacja do dalszej, równie intensywnej pracy – mówi prezydent Konrad Krönig.