Prezydent Miasta zaprasza dzieci do Kina Centrum! Kolejne darmowe bilety do rozdania

Po ogromny zainteresowaniu darmowymi biletami (przypominamy, że rozdaliśmy ich tysiąc!), Prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig zaprasza po odbiór kolejnych darmowych wejściówek na seanse dla dzieci. Tym razem pula wynosi 500 biletów.

Zakupione przez Urząd Miasta bilety na wakacyjne seanse dla dzieci można odbierać od dziś od godziny 15.00 (wtorek, 25 lipca) w kasie kina. Bilety wydawane będą do wyczerpania puli w dni pracy kina (w środy kino jest nieczynne).

Jedna osoba może pobrać bilety dla maksymalnie dwójki dzieci i jednego opiekuna. Bilety wydawane będą osobom dorosłym.

Bilet obowiązuje na wybrany seans filmowy w okresie wakacji (bajki i filmy dla dzieci, seanse do godziny 16.00).

W repertuarze również premiery kinowe! Z repertuarem można się zapoznać na stronie kino.mck.skarzysko.pl. O szczegóły dopytujcie w kasie kina Centrum.