Prezydent Miasta zaprasza dzieci do Kina Centrum! 500 darmowych biletów do rozdania

Prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig zaprasza po odbiór kolejnych darmowych wejściówek na seanse dla dzieci w Kinie Centrum. Tym razem pula wynosi 500 biletów.

Zakupione przez Urząd Miasta bilety na wakacyjne seanse dla dzieci można odbierać od dziś (piątek, 18 sierpnia) od godziny 15.00 w kasie kina. Bilety wydawane będą do wyczerpania puli, w dni pracy kina (w środy kino jest nieczynne).

Jedna osoba może pobrać bilety dla maksymalnie dwójki dzieci i jednego opiekuna. Bilety wydawane będą osobom dorosłym.

Bilet obowiązuje na wybrany seans filmowy w okresie wakacji (bajki i filmy dla dzieci, seanse do godziny 16.00).

W repertuarze również premiery kinowe! Z repertuarem można się zapoznać na stronie kino.mck.skarzysko.pl. O szczegóły dopytujcie w kasie Kina Centrum.