Ogólnopolska Karta Seniora – przypominamy, że można ją wyrobić także w Skarżysku-Kamiennej

W związku z pojawiającymi się pytaniami od posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora o datę ważności karty przypominamy, iż jest ona wydawana bezterminowo. Wniosek o bezpłatne wydanie karty można składać także w naszym mieście.

Ogólnopolską Kartę Seniora możne wyrobić każda osoba, która ukończyła 60 rok życia i wypełni formularz znajdujący się na stronie www.glosseniora.pl w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora (TUTAJ). Wniosek można złożyć również w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej, które jest jednym ze 150 miast partnerskich programu. O szczegóły można dopytywać telefonicznie w Referacie Zdrowia (tel. 41 25 20 118). Informację ze szczegółami znaleźć można także TUTAJ.

Dzięki niemal 400 000 seniorom, którzy posiadają Ogólnopolską Kartę Seniora, do Programu dołączyło ponad 2300 firm z całej Polski. Karta upoważnia seniorów do szeregu zniżek i ulg u partnerów programu.