Od marca startuje rekrutacja do szkół i przeszkoli

Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta informuje, że w marcu rozpoczynają się nabory na rok szkolny 2023/2024 do publicznych przedszkoli i klas pierwszych publicznych szkół podstawowych w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu VULCAN.

Od 1 marca 2023 roku udostępnione zostaną strony do rekrutacji:

Na stronach dotyczących naboru w systemie VULCAN należy wypełniać wniosek o przyjęcie. Następnie po wydrukowaniu i podpisaniu, należy go dostarczyć wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnienie poszczególnych kryteriów pierwszeństwa do jednostki pierwszego wyboru.

Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielają przedszkola i szkoły.

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta – w zakładce Wydziału Edukacji, pod hasłem rekrutacja do szkół i przedszkoli – zamieszczony harmonogram czynności w postępowaniach rekrutacyjnych.