Konsultacje społeczne w sprawie nadania nazwy placowi znajdującemu się w centrum miasta Skarżyska-Kamiennej

DO POBRANIA: WYNIKI KONSULTACJI

Zapraszamy mieszkańców Skarżyska-Kamiennej do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie nadania nazwy placowi znajdującemu się w centrum miasta Skarżyska-Kamiennej.

Konsultacje rozpoczną się 8 kwietnia 2024 r. i potrwają do 22 kwietnia 2024 r. Mieszkańcy miasta mogą wziąć w nich udział, wypełniając ankietę konsultacyjną.

Wypełnione i podpisane ankiety należy przesyłać do 22 kwietnia 2024 r.:

1. pisemnie na adres: Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej ul. Sikorskiego 18, 26-110 Skarżysko-Kamienna, z dopiskiem „Nazwa placu przed dworcem kolejowym PKP”,
  2. na adres poczty elektronicznej: supierz@um.skarzysko.pl (podpisany skan formularza),
  3. poprzez stronę Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej https://konsultacje.skarzysko.pl.
  4. osobiście w siedzibie Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej Biuro Obsługi Interesanta pok. 017, ul. Sikorskiego 18, 26-110 Skarżysko-Kamienna.

Wyniki konsultacji podane zostaną do publicznej wiadomości w terminie 30 dni od daty ich zakończenia na stronie internetowej bip.skarzysko.pl, um.skarzysko.pl w zakładce: Konsultacje społeczne oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej.

DO POBRANIA:
ANKIETA KONSULTACYJNA