W odpowiedzi na otwarte pismo, skierowane do Prezydenta Miasta przez grupę kibiców i mieszkańców w sprawie stadionu „Granat” informujemy, że remont stadionu znajduje się w planach na najbliższe lata. Dotychczasowe działania w tym zakresie zostały spowolnione z powodu pandemii COVID-19. Obecnie poszukiwane są możliwe źródła finansowania tej inwestycji. Szczegóły dotyczące remontu oraz planowany termin zostaną podane w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Szczepienia przeciwko COVID-19 – telefon dla pacjentów z trudnościami w dostępie do punktu szczepień
Informujemy, że uruchomiony został specjalny numer telefonu dla pacjentów z terenu gminy Skarżysko-Kamienna, którzy z powodu niepełnosprawności lub…



