Komunikat w sprawie stadionu Granatu

W odpowiedzi na otwarte pismo, skierowane do Prezydenta Miasta przez grupę kibiców i mieszkańców w sprawie stadionu „Granat” informujemy, że remont stadionu znajduje się w planach na najbliższe lata. Dotychczasowe działania w tym zakresie zostały spowolnione z powodu pandemii COVID-19. Obecnie poszukiwane są możliwe źródła finansowania tej inwestycji. Szczegóły dotyczące remontu oraz planowany termin zostaną podane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

XIX sesja Rady Miasta

We wtorek 26 sierpnia odbywała się XIX w tej kadencji sesja Rady Miasta. Została ona zwołana na wniosek…
Total
0
Share