Komunikat w sprawie ograniczeń w obsłudze petentów

Informujemy, że w związku z potwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 u jednego z pracowników Urzędu Miasta, bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miasta zostaje ograniczona do odwołania. Petenci obsługiwani będą tylko przez Biuro Obsługi Interesanta. Przypominamy o możliwości załatwienia wielu spraw telefonicznie oraz za pośrednictwem internetu:
– mailowo (poczta@um.skarzysko.pl),
– przez platformę ePuap,
– za pośrednictwem portalu obywatel.gov.pl.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Interesanta pod nr telefonu 41 25 20 100, 41 25 20 101.

Zgodnie z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, kilku pracowników Urzędu Miasta, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą zarażoną, zostało skierowanych na kwarantannę. Przebywa na niej również Prezydent Miasta, który w związku z zaistniałą sytuacją swoje obowiązki wykonuje zdalnie. O rozwoju zaistniałej sytuacji będziemy informować Państwa na bieżąco.