Kolejny etap koszenia traw

W poniedziałek 12 sierpnia rozpocznie się III koszenie traw na terenach miejskich. Akcja prowadzona będzie do 11 września.

Harmonogram koszenia zakłada, że pierwsze dwa tygodnie prace prowadzone będą na osiedlu Milica, a następnie na Skałce i Górnej Kolonii.

O harmonogramie koszenia powiadomieni zostali również zarządcy nieruchomości, by skoordynować terminy koszenia na poszczególnych terenach.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Wakacje w bibliotece

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do wspólnego spędzenia wakacji w czasie zajęć pod hasłem: „Co w książkach…
Więcej

Jak zapłacić podatek?

W związku z trwającym okresem wpłat podatków od nieruchomości i tworzącymi się kolejkami do stanowisk kasowych w Urzędzie…
Total
0
Share