Kolejne pulsoksymetry dla skarżyskich seniorów

Oba skarżyskie Kluby Seniora otrzymały pakiet pulsoksymetrów, służących do monitorowania procentowego nasycenia krwi tlenem. Urządzenia, po rozmowie z prezydentem miasta Konradem Krönigiem, pozyskał dla skarżyskich seniorów radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Jan Maćkowiak.

Przypomnijmy, że kilka dni wcześniej urządzenia – pozyskane przez radnego Sejmiku Jana Maćkowiaka, trafiły już do Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Urządzenia zostały zakupione przez Urząd Marszałkowski w ramach projektu „Stop wirusowi”.

Zgodnie ze złożoną deklaracją, po rozmowie z prezydentem miasta Konradem Krönigiem, radny wojewódzki pozyskał kolejne pulsoksymetry, które zostały przekazane do Klubów Senior+ działających w Skarżysku-Kamiennej.