Informacja w sprawie realizacji zadania „Usuwanie, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna”

Gmina Skarżysko-Kamienna od dnia 20.04.2021r. realizowała zadanie pn. „Usuwanie, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna”.

Na ten cel Gmina Skarżysko-Kamienna uzyskała dofinansowanie zadania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach przy udziale środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwotach:

1) środki WFOŚiGW w Kielcach – 18.266,29 zł tj. – 35% kosztów kwalifikowanych zadania,
2) środki NFOŚiGW w Warszawie – 18.266,30 zł tj. – 35% kosztów kwalifikowanych zadania.